Image Alt

SERCA dla SERC

30 września 2017 odbyła się II Kolacja Charytatywna SERCA dla SERC

      SERCA dla SERC

II Kolacja Charytatywna Fundacji KARDIORYTM
odbyła się 30 września 2017r w
gościnnych salach Hotelu DoubleTree by Hilton.

Celem Kolacji było zebranie funduszy na zakup aparatu USG z głowicą wewnątrzsercową, która umożliwia przeprowadzenie precyzyjnych zabiegów na sercu pacjenta.

Kolacja zgromadziła ponad 300 osób z łódzkiego świata kultury, nauki i biznesu. Gwiazdą wieczoru była Małgorzata Ostrowska, jedna z  najpopularniejszych gwiazd polskiej muzyki. W trakcie koncertu zaśpiewała zarówno swoje największe przeboje i nowe kompozycje. Kolację otworzyli Bracia Kaczmarek, 17-letni Wojtek i 14-letni Adam. Ich magnetyczne głosy zachwyciły wszystkich uczestników.

mo1

W trakcie Kolacji odbyły się licytacje przedmiotów przekazanych Fundacji m.in. przez Prezydenta Andrzeja Dudę, Premier Beatę Szydło, Wicepremiera Jarosława Gowina, Prezesa NIK – Krzysztofa Kwiatkowskiego. Najwyższą cenę uzyskał reprint Konstytucji 3 Maja, przekazany przez Cezarego Grabarczyka i rakieta Agnieszki Radwańskiej, przekazana przez Viktora Artuchowskiego.

CEL KOLACJI CHARYTATYWNEJ

Dzięki Państwa ofiarności w trakcie II kolacji SERCA dla SERC w dniu 16 października zamówiliśmy aparat echokardiologiczny Affiniti 70 z głowicą sektorową na łączną kwotę 205 tys PLN brutto.

Dostawa i przekazanie sprzętu do Kliniki Elektrokardiologii UM CKD planowane jest na pierwszy tydzień grudnia bieżącego roku o czym jeszcze napiszemy.

RELACJA Z WYDARZENIA

PATRONAT HONOROWY

PATRONAT MEDIALNY

PARTNERZY