Image Alt

SERCA dla SERC 2017

30 września 2017 odbyła się II Kolacja Charytatywna SERCA dla SERC

      SERCA dla SERC 2017

II Kolacja Charytatywna Fundacji KARDIORYTM
odbyła się 30 września 2017r w
gościnnych salach Hotelu DoubleTree by Hilton.

Celem Kolacji było zebranie funduszy na zakup aparatu USG z głowicą wewnątrzsercową, która umożliwia przeprowadzenie precyzyjnych zabiegów na sercu pacjenta.

Kolacja zgromadziła ponad 300 osób z łódzkiego świata kultury, nauki i biznesu. Gwiazdą wieczoru była Małgorzata Ostrowska, jedna z  najpopularniejszych gwiazd polskiej muzyki. W trakcie koncertu zaśpiewała zarówno swoje największe przeboje i nowe kompozycje. Kolację otworzyli Bracia Kaczmarek, 17-letni Wojtek i 14-letni Adam. Ich magnetyczne głosy zachwyciły wszystkich uczestników.

mo1

W trakcie Kolacji odbyły się licytacje przedmiotów przekazanych Fundacji m.in. przez Prezydenta Andrzeja Dudę, Premier Beatę Szydło, Wicepremiera Jarosława Gowina, Prezesa NIK – Krzysztofa Kwiatkowskiego. Najwyższą cenę uzyskał reprint Konstytucji 3 Maja, przekazany przez Cezarego Grabarczyka i rakieta Agnieszki Radwańskiej, przekazana przez Viktora Artuchowskiego.

CEL KOLACJI CHARYTATYWNEJ

Dzięki Państwa ofiarności w trakcie II kolacji SERCA dla SERC w dniu 16 października zamówiliśmy aparat echokardiologiczny Affiniti 70 z głowicą sektorową na łączną kwotę 205 tys PLN brutto.

Dostawa i przekazanie sprzętu do Kliniki Elektrokardiologii UM CKD planowane jest na pierwszy tydzień grudnia bieżącego roku o czym jeszcze napiszemy.

RELACJA Z WYDARZENIA

PATRONAT HONOROWY

PATRONAT MEDIALNY

PARTNERZY